Sjoerd Bakker - Het dagelijks leven

Sjoerd Bakker - Het dagelijks leven kopen? Bied vanaf 75!
Sjoerd Bakker - Het dagelijks leven kopen? Bied vanaf 75!Sjoerd Bakker - Het dagelijks leven kopen? Bied vanaf 75!Sjoerd Bakker - Het dagelijks leven kopen? Bied vanaf 75!Sjoerd Bakker - Het dagelijks leven kopen? Bied vanaf 75!Sjoerd Bakker - Het dagelijks leven kopen? Bied vanaf 75!Sjoerd Bakker - Het dagelijks leven kopen? Bied vanaf 75!Sjoerd Bakker - Het dagelijks leven kopen? Bied vanaf 75!
  • Sjoerd Bakker (1943-2022)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1986
Techniek Ets
Stijl Modern
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 52 x 32 cm (h x b)
Incl. lijst 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Deze ets is midden onder gesigneerd en gedateerd 12/86. Het werk is ingelijst met passe-partout en zit achter glas.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50

Sjoerd Bakker (1943-2022)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  John54
Lid sinds 2018
194 verkochte items
Alle items (11)
51 cm
66 cm
32 cm
52 cm