Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd - Verkocht

Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

510 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Sjoerd Bakker (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooie ets aquatint van Sjoerd Bakker

handgesigneerd 1988

in passe partout

afmetingen 65x50cm

conditie uitstekend

wordt aangetekend verzonden

Sjoerd Bakker (1943)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

510 verkochte items
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:17-01-2017 om 11:53
Eindtijd:31-01-2017 om 11:53
Rosemarie
31 jan. / 10:17
€ 65