Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd

Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Andere items

Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Kkw
FA. (8)

420 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Sjoerd Bakker (1943)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooie ets aquatint van Sjoerd Bakker

handgesigneerd 1988

in passe partout

afmetingen 65x50cm

conditie uitstekend

wordt aangetekend verzonden

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:17-01-2017 om 11:53
Eindtijd:31-01-2017 om 11:53

Biedingen (1):

Rosemarie
31 jan. / 10:17
€ 65