Sjoerd Bakker - Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd - Verkocht

Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Sjoerd Bakker , Ets aquatint , gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
  • Sjoerd Bakker (1943)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooie ets aquatint van Sjoerd Bakker

handgesigneerd 1988

in passe partout

afmetingen 65x50cm

conditie uitstekend

wordt aangetekend verzonden

Objectlocatie Nederland
Starttijd17-1-2017 om 11:53
Eindtijd31-1-2017 om 11:53
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken