2 schilderijen, acryl op doek, doekmaat 16x14 cm en 12.5x11 cm. Achter passepartout en glas ingelijst, 27x35 cm. Beide werkjes zijn onderaan gesigneerd/gedateerd.
Ze zijn gemaakt als voorbereiding voor de illustraties van het boekwerkje over de schrijfster Pieternel Rol (1953 - 1992) die in 1992 overleed. Dit boekwerkje wordt ook meegeleverd, is in goede staat, er is prachtig papier voor gebruikt. Erin staan 3 illustraties. De oplage bedroeg 140 ex. Het kaft heeft enkele minuscule vlekjes (en 1 binnenin).