Staf Van Elzen - Abstracte voorstelling - Olieverf op Doek, Ingelijst - Verkocht

Staf Van Elzen - Abstracte voorstelling - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Staf Van Elzen - Abstracte voorstelling - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!Staf Van Elzen - Abstracte voorstelling - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!Staf Van Elzen - Abstracte voorstelling - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!Staf Van Elzen - Abstracte voorstelling - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!Staf Van Elzen - Abstracte voorstelling - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!Staf Van Elzen - Abstracte voorstelling - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!Staf Van Elzen - Abstracte voorstelling - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
  • Staf Van Elzen (1915-1987)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen73 cm x 82 cm (h x b)
Lijst73 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
JC 552
Staf van Elzen
Abstracte voorstelling
Olieverf op Doek
73 x 82 cm

Gedateerde lijst.

Staf Van Elzen (1915-1987)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
82 cm
73 cm
82 cm
73 cm
Dit item is verkocht voor 230,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-11-2020 om 16:53
Eindtijd:27-11-2020 om 22:59
Jovabo2
27 nov. / 22:50
€ 200