Lithografie /Steendruk in zeer goede staat. Afmetingen afbeelding: 41 breed x 30 hoog. Niet ingelijst en nooit ingelijst geweest. Steendruk op dik papier. Editie 24/210 Hand gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
De (originele) werken van Stefan Bleekrode worden verkocht voor enorme bedragen. Bleekrode is door de kunstkrant uitgeroepen tot "talent van het jaar".
Het werk wordt goed verpakt en aangetekend verzonden.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 22,00
€ 22,00
Europese Unie
€ 25,00