Stoffer Winter - Hommage aan J. S. Bach

Stoffer Winter - Hommage aan J. S. Bach kopen? Bied vanaf 150!
Stoffer Winter - Hommage aan J. S. Bach kopen? Bied vanaf 150!Stoffer Winter - Hommage aan J. S. Bach kopen? Bied vanaf 150!Stoffer Winter - Hommage aan J. S. Bach kopen? Bied vanaf 150!
  • Stoffer Winter (1938-2004)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1984
Techniek Gemengde Druktechniek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 59 x 69 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is een ingetogen, conceptuele hommage aan de muziek van Johann Sebastian Bach. Een brede horizontale band van dicht opeengezette grafietlijnen domineert de compositie en roept associaties op met ritme, herhaling en muzikale structuur. Boven deze strook loopt een fijn, repeterend lijnenspel dat doet denken aan notatie of maatvoering, terwijl subtiele typografische elementen in het beeldvlak verwijzen naar ordening en tijd. De sobere uitvoering en het minimale kleurgebruik geven het werk een contemplatief en intellectueel karakter, passend bij de mathematische helderheid en gelaagdheid van Bachs composities.
Het papier vertoont lichte en gelijkmatige ouderdomsverkleuring. Geen zichtbare scheuren, plooien of papierverlies waargenomen. Het tekenoppervlak is intact en helder. Ingelijst achter glas met passe-partout; lijst en passe-partout verkeren in nette staat.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25