Susan Schildkamp - Gemengde techniek op papier - 1992 - Verkocht

Susan Schildkamp - Gemengde techniek op papier - 1992 kopen? Bied vanaf 95!
Tekening / Aquarel

Susan Schildkamp - Gemengde techniek op papier - 1992 kopen? Bied vanaf 95!Susan Schildkamp - Gemengde techniek op papier - 1992 kopen? Bied vanaf 95!Susan Schildkamp - Gemengde techniek op papier - 1992 kopen? Bied vanaf 95!
  • Susan Schildkamp (1957)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1992
TechniekCollage
IngelijstIngelijst
Afmetingen68 x 64 cm (h x b)
Incl. lijst96 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ingelijste gemengde techniek op papier van Susan Schildkamp. Jaar: 1992. Afmetingen incl lijst: H96 x b96cm. Afmetingen voorstelling: H68 x b64cm. Het werk is midden onder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.
 Lijsten: beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld.
In goede staat

Susan Schildkamp (1957)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KiewitKunst
6242 verkochte items
Alle items van deze verkoper (574)
96 cm
96 cm
64 cm
68 cm

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd27-7-2019 om 23:49
Eindtijd10-8-2019 om 19:20
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken