Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Hardboard |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 19 cm (h x b) |
Incl. lijst | 39 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig werkje van deze Belgische kunstenares. Olieverf op paneel, gesigneerd rechtsonder, in complementerende lijst. In zeer goede conditie, alleen wat kleine beschadigingen aan de lijst.
Afmetingen: 39cm x 33cm (incl. lijst), 24cm x 19cm (paneel)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen), maar het kan eventueel goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 1-6-2021 om 10:45 |
Eindtijd | 20-6-2021 om 17:20 |