14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2000 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Architectuur |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 6/14 |
Zeefdruk van Tamara Jungnickel. Gesigneerd met potlood.
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 18-5-2023 om 9:12 |
Eindtijd | 1-6-2023 om 22:22 |