Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristieke litho door Teun Nijkamp.
Voorstelling van een jonge vrouw languit op bed gelegen
Losbladig, beeldmaat 31x40, bladmaat 45x52
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'teunn '74', getiteld m.o. 'dolce far niente'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 3-10-2016 om 20:09 |
Eindtijd | 14-10-2016 om 21:09 |