Theo Beerendonk - Theo Beerendonk: Tekening rode inkt: Boerderij en koe - Verkocht

Theo Beerendonk: Tekening rode inkt: Boerderij en koe kopen? Bied vanaf 45!

Theo Beerendonk: Tekening rode inkt: Boerderij en koe kopen? Bied vanaf 45!Theo Beerendonk: Tekening rode inkt: Boerderij en koe kopen? Bied vanaf 45!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

Tekening Theo Beerendonk

Losbladig

Bladmaat: 16 cm x 25 cm

Gesigneerd: Ja l.o.

Materiaal: Inkt op Papier

Herkomst: uit zijn atelier

Conditie: goed

Verzendkosten 8 euro