Aquarel op geschept papier 29x33, rechtsonder gesigneerd T. Boons en gedateerd '91, netjes ingelijst (Barth-lijst), maat lijst 42x47.
Theo Boons overleed 6 oktober 2013 op 87-jarige leeftijd. Hij was toen 55 jaar lid van de Haagse Kunstkring. In 2006 was een grote overzichtstentoonstelling van zijn grafiek en schilderijen te zien bij zijn tachtigste verjaardag. Tijdens de opening werd hem de HKK-waarderingsprijs voor beeldende kunst en vormgeving 2006 uitgereikt.
In zijn naakten, clowns en bloemstukken zien we zowel expressionistische als impressionistische invloeden. Gestaag ontwikkelde hij het vermogen tot relativeren, mede versterkt door ziekte (1998) en een door genen bepaald gevoel voor humor en erotiek. Deze kenmerken, gepaard gaand aan ingetogenheid, gaan ludiek hand in hand en geven een lichtvoetig effect. Typische motieven in zijn latere werk zijn de stoel, de tafel, de hoed, de sleutel, de pijp, de hand, het glas, de fles, de fallus, de kus, de ballon, de tong, de trompet, de nimf en het masker.