Rob de Haan - Landschap schuur aan water, Rob de Haan 1943
Jos Gielen - Twee levens in één gesmolten.
Bijzonder snoer van gekleurde zoetwater parels
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1952 |
Techniek | Houtskool |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Religieus |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Aan de rechterzijkant een klein scheurtje en wat kreukjes ( zie detailfoto) | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 18-10-2022 om 14:21 |
Eindtijd | 1-11-2022 om 21:29 |