5. Theo Forrer

Theo Forrer (1923-2004)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Theo FORRER (Batavia 1923 - Haarlem 2004)

Theo Forrer - Het is volbracht kopen? Bied vanaf 95!

Theo Forrer - Het is volbracht

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd02-04-2021 om 22:28

Jaartal1952
TechniekHoutskool
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst