Theo Goedvriend - Theo Goedvriend 1879-1969 - BERGLANDSCHAP met WATERVAL - Verkocht

Theo Goedvriend 1879-1969 - BERGLANDSCHAP met WATERVAL kopen? Bied vanaf 100!

Theo Goedvriend 1879-1969 - BERGLANDSCHAP met WATERVAL kopen? Bied vanaf 100!Theo Goedvriend 1879-1969 - BERGLANDSCHAP met WATERVAL kopen? Bied vanaf 100!
  • Theo Goedvriend (1879-1969)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

THEO GOEDVRIEND

BERGLANDSCHAP ITALIE

Olieverf op schildersboard in de maat 50 x 65 cm.

In orginele lijst in de maat 68 x 82 cm.

Gesigneerd rechts onder TH Goedvriend.

Periode jaren 30.

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

Theo Goedvriend (1879-1969)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunstkabinet
1712 verkochte items
Alle items (0)