| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
Theo Goedvriend, geboren te: Rheden 31-01-1879- gestorven te: Warsveld 18-02-1969
Nederlandse kunstschilder, tekenaar, lithografie, graficus.
Hij volgde lessen bij Theo van Hoytema en Antoon Derkinderen.
Zijn interesse kwam vooral door De School van Barbizon ( opgericht in 1860 door Franse schilders.)In 1905 werkte hij te München, en in 1907 in Florance.
Hij was lid van Arti et Amicitiae te Amsterdam toen hij in Rheden woonde en werkte.
onder zijn leerlingen bevond o.a. Thijs Mauve., zijn voorkeur ging voornamenlijk uit naar:
paddenstoelen, bloemen, en landschappen.
In de Nederlandse waarde bepalende lijst van kunstschilders door de eeuwen heen staat hij op: W 20 ( is hoog)
Dit werk: Stilleven met bloemen, olieverf op schilderskarton, r.o. gesigneerd.
afm. 20x30 / incl. bruin houten semi-klassieke lijst 32x40
zowel de lijst als het schilderij verkeren in een uitstekende staat.
"STILLEVEN, OM BIJ STIL TE STAAN"
verzenden: aantekenen.
| Transport | |
| Garantie | |