| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Schitterende grote kleuren zeefdruk - beeldformaat 41 x 80 cm -ingelijst in brede fraaie zilveren lijst met een breedte van 5,5 cm totaal formaat 70 x 110 cm voor zien van passepartout en glas - opl: 93/100 -2004 - prima staat
kleuren zijn wel sprekender en feller dan op de foto. helaas geen goed toestel om te fotograferen
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam.zo, Nederland |
| Garantie | |