Theo Koster - KOSTER THEO - gesigneerde kleuren zeefdruk - LIAISON II - 2004 - Verkocht

KOSTER THEO - gesigneerde kleuren zeefdruk - LIAISON II - 2004 kopen? Bied vanaf 130!
Grafiek (handgesigneerd)

KOSTER THEO - gesigneerde kleuren zeefdruk - LIAISON II - 2004 kopen? Bied vanaf 130!KOSTER THEO - gesigneerde kleuren zeefdruk - LIAISON II - 2004 kopen? Bied vanaf 130!KOSTER THEO - gesigneerde kleuren zeefdruk - LIAISON II - 2004 kopen? Bied vanaf 130!KOSTER THEO - gesigneerde kleuren zeefdruk - LIAISON II - 2004 kopen? Bied vanaf 130!
  • Theo Koster (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Schitterende grote kleuren zeefdruk - beeldformaat 41 x 80 cm -ingelijst in brede fraaie  zilveren lijst met een breedte van 5,5 cm totaal formaat  70 x 110 cm voor zien van passepartout en glas  - opl: 93/100 -2004 - prima staat

kleuren zijn wel sprekender en feller dan op de foto. helaas geen goed toestel om te fotograferen

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam.zo, Nederland