Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Copyright kunstenaar
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 75 x 89 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 150 |
Karakteristieke, kleurrijke compositie van Theo Mackaay. Zeefdruk op dik papier, met stift gesigneerd, gedateerd (‘94) en genummerd (59/150). Blindstempel van Henk van der Vet Screenprinting, de meesterdrukker, rechtsonder. In mint conditie.
Afmetingen: 89cm x 75cm (blad), 84cm x 70cm (beeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 10-6-2021 om 17:24 |
Eindtijd | 17-11-2021 om 19:31 |