Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Copyright kunstenaar
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 55.5 x 80 cm (h x b) |
Incl. lijst | 82 x 105 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Nr. 42 van 150 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Dit de zeefdruk maakte eerder deel uit van de eigen Kunstveiling collectie. Daarna is het werk nieuw ingelijst door lijstenmakerij Daleman uit Leiden. Het werk is dus in uitstekende staat. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiderdorp, Nederland |
Objectlocatie | Leiderdorp, Nederland |
Starttijd | 5-4-2023 om 8:39 |
Eindtijd | 16-4-2023 om 20:24 |