Theo Mackaay - Olieverf op doek - Figuren(Groot kleurrijk werk!)

Theo Mackaay - Olieverf op doek - Figuren(Groot kleurrijk werk!) kopen? Bied vanaf 1350!
Theo Mackaay - Olieverf op doek - Figuren(Groot kleurrijk werk!) kopen? Bied vanaf 1350!Theo Mackaay - Olieverf op doek - Figuren(Groot kleurrijk werk!) kopen? Bied vanaf 1350!Theo Mackaay - Olieverf op doek - Figuren(Groot kleurrijk werk!) kopen? Bied vanaf 1350!Theo Mackaay - Olieverf op doek - Figuren(Groot kleurrijk werk!) kopen? Bied vanaf 1350!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (70)
  • Theo Mackaay (1950)
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
Lijst112 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op doek van Theo Mackaay.  Afmetingen incl lijst: H112 x b112cm. Afmetingen voorstelling: H100 x b100cm. Het werk is links  onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Het werk kan  worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling,  is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met een kunst koerier(Swift)

In zeer goede staat

Theo Mackaay (1950)

Alle items van deze kunstenaar(9) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4949 verkochte items
112 cm
112 cm
100 cm
100 cm

Starttijd:22-07-2021 om 12:03
Eindtijd:02-08-2021 om 19:18
Openingsbod€ 1350
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen per koerier