Theo Tobiasse - Theo Tobiasse, Groot litho in goudkl. bewerkte lijst. L'emfance du Roi Salamon. - Verkocht

Theo Tobiasse, Groot litho in goudkl. bewerkte lijst. L'emfance du Roi Salamon. kopen? Bied vanaf 240!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Tobiasse, Groot litho in goudkl. bewerkte lijst. L'emfance du Roi Salamon. kopen? Bied vanaf 240!Theo Tobiasse, Groot litho in goudkl. bewerkte lijst. L'emfance du Roi Salamon. kopen? Bied vanaf 240!Theo Tobiasse, Groot litho in goudkl. bewerkte lijst. L'emfance du Roi Salamon. kopen? Bied vanaf 240!Theo Tobiasse, Groot litho in goudkl. bewerkte lijst. L'emfance du Roi Salamon. kopen? Bied vanaf 240!
  • Theo Tobiasse (1927-2012)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Theo Tobiasse, L'emfance du Roi Salamon.

Schitterend groot litho in goudkleurige lijst. Handgesigneerd en genummrd in potlood 88 van 99

Afm lijst 77 bij 57 cm

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ruurlo, Nederland