Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2005 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 48.8 x 46.9 cm (h x b) |
Incl. lijst | 52.8 x 50.9 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 144/350 |
Titel: Dat is er een van Tempo-Team
Jaartal: 2005
Oplage: 144/350
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Piezografie op papier
Ingelijst: Ja, in een houten lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Theo van den Boogaard maakte een hele serie litho's voor Tempo Team, allen in een beperkte oplage van 350 stuks. Deze litho's zijn een gewild verzamelobject onder stripliefhebbers en liefhebbers van Nederlandse grafiek
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
De litho is zeer goed. De lijst heeft lichte beschadigingen | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Raamsdonksveer, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Raamsdonksveer, Nederland |
Starttijd | 12-9-2019 om 10:39 |
Eindtijd | 26-9-2019 om 21:10 |