5. Theo van den Boogaard

Theo van den Boogaard (1948)

4 aangeboden items / 31 verkochte items

FA. (25 x Favoriet)

geboren Castricum 1948 grafisch ontwerper, illustrator, striptekenaar, tekenaar Bron ; rkd

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Theo van den Boogaard - Pompstation Oranjekom I Bloemendaal kopen? Bied vanaf 50!

Theo van den Boogaard - Pompstation Oranjekom I Bloemendaal

Geplaatst doorzozoenen

Jaartal1996
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo van den Boogaard - Stoomtram Hoorn - Medemblik kopen? Bied vanaf 60!

Theo van den Boogaard - Stoomtram Hoorn - Medemblik

Geplaatst doorzozoenen

Jaartal1996
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo van den Boogaard - Stoomtram Hoorn - Medemblik kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst doorzozoenen

Jaartal1996
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo van den Boogaard - 350 jaar Paleis op de Dam kopen? Bied vanaf 250!

Theo van den Boogaard - 350 jaar Paleis op de Dam

Geplaatst doorWolfje

Jaartal2003
Afmetingen92 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst