Theo van der Horst - gemengde techniek op papier | 1973

Theo van der Horst - gemengde techniek op papier | 1973 kopen? Bied vanaf 100!
Theo van der Horst - gemengde techniek op papier | 1973 kopen? Bied vanaf 100!Theo van der Horst - gemengde techniek op papier | 1973 kopen? Bied vanaf 100!Theo van der Horst - gemengde techniek op papier | 1973 kopen? Bied vanaf 100!Theo van der Horst - gemengde techniek op papier | 1973 kopen? Bied vanaf 100!Theo van der Horst - gemengde techniek op papier | 1973 kopen? Bied vanaf 100!Theo van der Horst - gemengde techniek op papier | 1973 kopen? Bied vanaf 100!
  • Theo van der Horst (1921-2003)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1973
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Fraai en typisch werk van de hand van Theo van der Horst.

Gesigneerd en gedateerd met 1973 door de kunstenaar.

In nette conditie en afkomstig uit de collectie van de Kunstuitleen Hellevoetsluis. Oorspronkelijke prijs 910 euro.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 27,00
Naar Duitsland € 27,00
Europese Unie € 37,00
Wereldwijd € 45,00