950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1992 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 275 |
Fascinerend, direct herkenbaar werk van Theo Voorzaat. Litho op Zerkall papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘92) en genummerd (69/275). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 62cm x 50cm
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 20-1-2020 om 21:10 |
Eindtijd | 30-4-2020 om 11:59 |