Theodorus van Oorschot - Violen in waterverf

Theodorus van Oorschot - Violen in waterverf kopen? Bied vanaf 75!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Theodorus van Oorschot - Violen in waterverf kopen? Bied vanaf 75!Theodorus van Oorschot - Violen in waterverf kopen? Bied vanaf 75!Theodorus van Oorschot - Violen in waterverf kopen? Bied vanaf 75!Theodorus van Oorschot - Violen in waterverf kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  LouisBXL

Lid sinds 2021
3 verkochte items
  • Theodorus van Oorschot (1910-1989)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Voorstelling is bos bloemen, uitsluitend violen.
Bij aankoop,  boek over schilder aangeschaft en datum daarin genoteerd.
Ingelijst in witte metalen (aluminium) lijst met dubbel passe-partout.

Sedert aankoop op 4-8-1987 ingelijst en nooit gewijzigd

Dit item is verkocht voor 97,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:12-01-2021 om 18:04
Eindtijd:31-01-2021 om 21:20

Biedingen (2):

Bodiehond
28 jan. / 22:00
€ 85
Hannes1948
22 jan. / 17:46
€ 75