Thijs Buit - kleurenzeefdruk - 'Oude Ijsselbrug' - 1992 (EIGEN DRUK) - Verkocht

Thijs Buit - kleurenzeefdruk - 'Oude Ijsselbrug' - 1992 (EIGEN DRUK) kopen? Bied vanaf 80!
Thijs Buit - kleurenzeefdruk - 'Oude Ijsselbrug' - 1992 (EIGEN DRUK) kopen? Bied vanaf 80!Thijs Buit - kleurenzeefdruk - 'Oude Ijsselbrug' - 1992 (EIGEN DRUK) kopen? Bied vanaf 80!Thijs Buit - kleurenzeefdruk - 'Oude Ijsselbrug' - 1992 (EIGEN DRUK) kopen? Bied vanaf 80!Thijs Buit - kleurenzeefdruk - 'Oude Ijsselbrug' - 1992 (EIGEN DRUK) kopen? Bied vanaf 80!Thijs Buit - kleurenzeefdruk - 'Oude Ijsselbrug' - 1992 (EIGEN DRUK) kopen? Bied vanaf 80!
  • Thijs Buit (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage37 exemplaren
Krachtig werk van de hand van Jan Thijs Buit.

Door de kunstenaar met potlood gesigneerd en genummerd.

Dit werk is afkomstig uit de portfolio 'Zwolle stad & land 1993', waar 12 kunstenaars aan mee hebben gewerkt. Het geheel is uitgegeven door de gemeente Zwolle.

Thijs Buit (1934)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

697 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
76 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-05-2020 om 08:03
Eindtijd:21-07-2020 om 13:26
hankey1947
21 jul. / 13:21
€ 85