Thijs Buit - Landschap met fabriek - Verkocht

Thijs Buit - Landschap met fabriek kopen? Bied vanaf 35!
Thijs Buit - Landschap met fabriek kopen? Bied vanaf 35!Thijs Buit - Landschap met fabriek kopen? Bied vanaf 35!Thijs Buit - Landschap met fabriek kopen? Bied vanaf 35!Thijs Buit - Landschap met fabriek kopen? Bied vanaf 35!Thijs Buit - Landschap met fabriek kopen? Bied vanaf 35!
  • Thijs Buit (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekDroge Naald
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Potlood gesigneerd rechtsonder.
Beeldmaat 25x33 cm. Bladmaat 37x45 cm. Losbladig.
Jan Thijs Buit werd geboren te Hattem op 3 juli 1934.
Opleiding aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunst te Amsterdam 1957-1962.
Leerling van Gé Röling en Sierk Schröder.
Tekenleraar M.O.
Aquarellist, graficus, schilder en tekenaar.

De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit werk.

Thijs Buit (1934)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1768 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
45 cm
37 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-11-2021 om 11:17
Eindtijd:27-11-2021 om 20:18
730092
25 nov. / 21:08
€ 35