Thilo Maatsch - Abstracte compositie - Verkocht

Thilo Maatsch - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 95!

Thilo Maatsch - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 95!Thilo Maatsch - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 95!Thilo Maatsch - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 95!Thilo Maatsch - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 95!Thilo Maatsch - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 95!Thilo Maatsch - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 95!Thilo Maatsch - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 95!Thilo Maatsch - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 95!
  • Thilo Maatsch (1900-1983)
TechniekGouache
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuk werk van de Bauhaus/Novembergruppe kunstenaar Thilo Maatsch.

Deze aquarel in pastelkleuren is waarschijnlijk gemaakt in de periode 1940-1950.

Het werk is achterop in inkt gesigneerd.
Hier en daar wat spikkeltjes en verkleuringen in het werk.

Handtekening is aan voorzijde zichtbaar.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 30,00

ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
Starttijd1-11-2023 om 22:35
Eindtijd3-12-2023 om 17:16
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken