Thomas Buechner - Thomas S. Buechner - A walk in the woods, olieverf op doek (mooi ingelijst) - Verkocht

Thomas S. Buechner - A walk in the woods, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!

Thomas S. Buechner - A walk in the woods, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!Thomas S. Buechner - A walk in the woods, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!Thomas S. Buechner - A walk in the woods, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!Thomas S. Buechner - A walk in the woods, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!Thomas S. Buechner - A walk in the woods, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
  • Thomas Buechner (1926-2010)

Prachtig landschap van de Amerikaanse kunstenaar, en museumdirecteur, Thomas Scharman Buechner.  Olieverf op doek, linksonder gesigneerd, in mooie houten lijst, te dateren midden jaren 90.  In verso met handgeschreven opdracht “For Karel – a souvenir of our walk in the woods – Tom Buechner 5/6/97”.  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 48cm x 37cm (incl. lijst), 40cm x 30cm (doek)

ZZIM

Thomas Buechner (1926-2010)

Amerikaans Amerikaans

Geplaatst door  Rosser
3586 verkochte items
Alle items van deze verkoper (250)

ObjectlocatieDiemen,  Nederland
Starttijd11-4-2018 om 18:45
Eindtijd22-6-2018 om 22:28
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken