Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1927 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 15 x 17.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 32 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afbeelding maat 15x17.5 cm.
Met potlood gesigneerd r.o.
Achter glas en een fraai linnen passepartout.
In een houten lijst met lichte slijtschade.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
In goede gebruikte staat. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 5-2-2023 om 16:06 |
Eindtijd | 20-2-2023 om 20:22 |