Tim Blaauw - Watford tunnels, houtsnede - Verkocht

Tim Blaauw - Watford tunnels, houtsnede kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 70,00

Tim Blaauw - Watford tunnels, houtsnede kopen? Bied vanaf 50!Tim Blaauw - Watford tunnels, houtsnede kopen? Bied vanaf 50!Tim Blaauw - Watford tunnels, houtsnede kopen? Bied vanaf 50!Tim Blaauw - Watford tunnels, houtsnede kopen? Bied vanaf 50!Tim Blaauw - Watford tunnels, houtsnede kopen? Bied vanaf 50!Tim Blaauw - Watford tunnels, houtsnede kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2943 verkochte items
Alle items van deze verkoper (249)
  • Tim Blaauw (1953)
Jaartal1998
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5

Mooi, typerend werk van Tim Blaauw.  Houtsnede op rijstpapier, netjes gemonteerd op stijf dik papier/glad karton.  Met potlood gesigneerd, gedateerd (‘98), getiteld en genummerd (A.P. 1/5).  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in zeer goede conditie.  Werk heeft ingelijst gezeten en moet weer opnieuw ingelijst worden.

Afmetingen: 70cm x 70cm (incl. montage), 51cm x 51cm (beeld)

Tim Blaauw (1953)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2943 verkochte items
70 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:11-01-2019 om 16:49
Eindtijd:25-01-2019 om 19:50
Biedingen (3)
bram020
24 jan. / 12:03
€ 70
Bunnemeyer
24 jan. / 12:03
€ 60
bram020
14 jan. / 15:05
€ 50