Tim Hinterding - Print of the year

Tim Hinterding - Print of the year kopen? Bied vanaf 80!
Tim Hinterding - Print of the year kopen? Bied vanaf 80!Tim Hinterding - Print of the year kopen? Bied vanaf 80!Tim Hinterding - Print of the year kopen? Bied vanaf 80!Tim Hinterding - Print of the year kopen? Bied vanaf 80!Tim Hinterding - Print of the year kopen? Bied vanaf 80!Tim Hinterding - Print of the year kopen? Bied vanaf 80!Tim Hinterding - Print of the year kopen? Bied vanaf 80!Tim Hinterding - Print of the year kopen? Bied vanaf 80!Tim Hinterding - Print of the year kopen? Bied vanaf 80!Tim Hinterding - Print of the year kopen? Bied vanaf 80!Tim Hinterding - Print of the year kopen? Bied vanaf 80!
  • Tim Hinterding (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2025
Techniek Ets/Aquatint
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 27 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 12

Dit item omvat een doos, met daarin 24 etsen, formaat van ets, liggend of staand 67 x 79 mm
afmeting blad etspapier is 26 x 18 cm en de doos is 27 x 19 cm.
Bij de foto's ook een overzicht van alle 24 etsen die in deze grafiekdoos zitten.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zieuwent, Nederland
Binnen Nederland € 8,15
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Tim Hinterding (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Mozaiek
Lid sinds 2019
6 verkochte items
Alle items (2)
19 cm
27 cm