Titus Nolte - Grote gemengde druktechniek op geschept papier "Man Ray" oplage 250 - Verkocht

Titus Nolte - Grote gemengde druktechniek op geschept papier "Man Ray" oplage 250 kopen? Bied vanaf 38!
Grafiek (handgesigneerd)

Titus Nolte - Grote gemengde druktechniek op geschept papier "Man Ray" oplage 250 kopen? Bied vanaf 38!Titus Nolte - Grote gemengde druktechniek op geschept papier "Man Ray" oplage 250 kopen? Bied vanaf 38!Titus Nolte - Grote gemengde druktechniek op geschept papier "Man Ray" oplage 250 kopen? Bied vanaf 38!Titus Nolte - Grote gemengde druktechniek op geschept papier "Man Ray" oplage 250 kopen? Bied vanaf 38!Titus Nolte - Grote gemengde druktechniek op geschept papier "Man Ray" oplage 250 kopen? Bied vanaf 38!Titus Nolte - Grote gemengde druktechniek op geschept papier "Man Ray" oplage 250 kopen? Bied vanaf 38!Titus Nolte - Grote gemengde druktechniek op geschept papier "Man Ray" oplage 250 kopen? Bied vanaf 38!
  • Titus Nolte (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Gemengde Druktechniek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 250
  • Titus Henricus Maria Nolte (1955) is een Nederlands kunstenaar. Titus Nolte volgde de middelbare school te Doetinchem. Daarna studeerde hij enige tijd klassieke talen aan de Utrechtse universiteit, alvorens over te stappen naar de kunstacademie. Hij vervaardigt schilderijen, tekeningen, grafiek en keramiek. Aan de Utrecht School of Fine Art doceert hij tekenen, schilderen en grafiek. Hij exposeert sinds het midden van de jaren zeventig van de twintigste eeuw regelmatig in diverse Nederlandse en buitenlandse musea. Zijn kunstwerken maken deel uit van de permanente collectie van het Utrechts Museum. Naast kunst voor de openbare ruimte (Nijmegen) vervaardigde hij kunst(voorwerpen) die zichtbaar zijn in ruimten met een (semi)publieke functie, als de Nijmeegse Universiteit, het Utrechts Muziekcentrum Vredenburg en het Utrechts Gemeentehuis. Titus Nolte heeft gedurende zijn kunstenaarsleven vele, vaak in serie, portretten gemaakt van schrijvers, dichters en kunstenaars. Zonder uitzondering verrichtte hij daarvoor - soms jarenlang - onderzoek, dook hij in archieven om de essentie van zijn bewondering te kunnen verbeelden. De portretten kunnen dus ook gezien worden als een soort hommages aan de grote denkbeelden van de creatieve geesten. Nolte gebruikt verschillende technieken om tot zijn fascinerende beelden te komen. Naast schilderen gebruikt hij fotografische technieken en zeefdruktechnieken. Nolte werd bekend door zijn bijdragen aan grote internationale manifestaties zoals Century 87/Amsterdam, Nightlines 1991/Centraal Museum Utrecht, Lux Europae 1992/Edinburgh en door veel museale tentoonstellingen in binnen- en buitenland.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Titus Nolte (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
4850 verkochte items
Alle items (169)
56 cm
76 cm