Tjalf Sparnaay - Ei/Egg

Tjalf Sparnaay - Ei/Egg kopen? Bied vanaf 350!

Tjalf Sparnaay - Ei/Egg

Verkoopprijs: € 425,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Tjalf Sparnaay - Ei/Egg kopen? Bied vanaf 350!Tjalf Sparnaay - Ei/Egg kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (74)

1507 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Tjalf Sparnaay (1954)
Jaartal1999
TechniekOffset
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150 exemplaren

Fraai werk van hyperrealist Tjalf Sparnaay. De offste litho is gedrukt op 250 rams Polar Super Silk papier en gesigneerd en genummerd door de kunstenaar. Prent maat 65 x 65 cm en papiermaat 72 x 102 cm.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Tjalf Sparnaay (1954)

Alle items van deze kunstenaar(5) Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (74)

1507 verkochte items
65 cm
65 cm

Dit item is verkocht voor 425,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-01-2020 om 14:03
Eindtijd:03-02-2020 om 22:32

Biedingen (3):

DIS2009
30 jan. / 19:33
€ 370
Bardenz
30 jan. / 19:33
€ 355
Bardenz
24 jan. / 13:03
€ 350