Tjalf Sparnaay - Ei/Egg - Verkocht

Tjalf Sparnaay - Ei/Egg kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 402,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Tjalf Sparnaay - Ei/Egg kopen? Bied vanaf 350!Tjalf Sparnaay - Ei/Egg kopen? Bied vanaf 350!Tjalf Sparnaay - Ei/Egg kopen? Bied vanaf 350!Tjalf Sparnaay - Ei/Egg kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (83)

2026 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1026)
  • Tjalf Sparnaay (1954)
Jaartal1999
TechniekOffset
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150 exemplaren

Fraai werk van hyperrealist Tjalf Sparnaay. De offste litho is gedrukt op 250 rams Polar Super Silk papier en gesigneerd en genummerd door de kunstenaar. Prent maat 65 x 65 cm en papiermaat 72 x 102 cm.
In overleg kunt u uw aankopen laten opslaan in onze verwarmde opslagruimte en ze in een later stadium ophalen. In verband met de kwetsbaarheid graag ophalen! Nummering op de foto kan afwijken van het geleverde werk.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Tjalf Sparnaay (1954)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (83)

2026 verkochte items
65 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 402,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-05-2022 om 13:43
Eindtijd:24-05-2022 om 21:15
Arie1955
14 mei / 17:14
€ 350