Tjalf Sparnaay - Klokhuis - Verkocht

Tjalf Sparnaay - Klokhuis kopen? Bied vanaf 345!
Tjalf Sparnaay - Klokhuis kopen? Bied vanaf 345!Tjalf Sparnaay - Klokhuis kopen? Bied vanaf 345!
  • Tjalf Sparnaay (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
TechniekOffset
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150 exemplaren

Fraai werk van hyperrealist Tjalf Sparnaay. De offste litho is gedrukt op 250 rams Polar Super Silk papier en gesigneerd en genummerd door de kunstenaar. Prent maat 65 x 65 cm en papiermaat 72 x 102 cm.
In overleg kunt u uw aankopen laten opslaan in onze verwarmde opslagruimte en ze in een later stadium ophalen.  Nummering op de foto kan afwijken van het geleverde werk
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Tjalf Sparnaay (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
65 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 396,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-09-2022 om 14:03
Eindtijd:05-10-2022 om 10:58
Steve
05 okt. / 10:52
€ 345