FA. (4)

Tjalf Sparnaay - Stainless (groot)

Tjalf Sparnaay - Stainless (groot) kopen? Bied vanaf 425!
Tjalf Sparnaay - Stainless (groot) kopen? Bied vanaf 425!Tjalf Sparnaay - Stainless (groot) kopen? Bied vanaf 425!Tjalf Sparnaay - Stainless (groot) kopen? Bied vanaf 425!Tjalf Sparnaay - Stainless (groot) kopen? Bied vanaf 425!Tjalf Sparnaay - Stainless (groot) kopen? Bied vanaf 425!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1053)
  • Tjalf Sparnaay (1954)
Jaartal1999
TechniekOffset
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150 exemplaren

Fraai werk van hyperrealist Tjalf Sparnaay. De offste litho is gedrukt op 250 rams Polar Super Silk papier en gesigneerd en genummerd door de kunstenaar. Prent maat 64 x 93 cm en papiermaat 72 x 102 cm.

We hebben verschillende nummers op voorraad.U kunt het werk vooraf beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem.
Wij kunnen het werk gratis voor u opslaan zodat het op een later tijdstip kunt komen ophalen. Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen. Nummering op de foto kan afwijken van het geleverde werk

Tjalf Sparnaay (1954)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
93 cm
64 cm
Starttijd:20-06-2022 om 13:53
Eindtijd:03-07-2022 om 21:18
Openingsbod€ 425
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier