Tjarko ten Have - 'De tennisser' | offset litho - ingelijst - Verkocht

Tjarko ten Have - 'De tennisser' | offset litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Tjarko ten Have - 'De tennisser' | offset litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Tjarko ten Have - 'De tennisser' | offset litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Tjarko ten Have - 'De tennisser' | offset litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Tjarko ten Have - 'De tennisser' | offset litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Tjarko ten Have - 'De tennisser' | offset litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Tjarko ten Have - 'De tennisser' | offset litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Tjarko ten Have - 'De tennisser' | offset litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Tjarko ten Have - 'De tennisser' | offset litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Tjarko ten Have - 'De tennisser' | offset litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Tjarko ten Have (1947-2003)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekOffset
OnderwerpSport
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst71 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/300
Mooie offset litho van Tjarko ten Have (1947-2003). In bijpassende witte aluminium wissellijst.
Oplage: 9 van 300
Met de hand (potlood) gesigneerd, linksonder
Het geheel verkeert in een redelijke tot goede staat.
Afmetingen beeld: 50 x 40 cm
Foto's maken deel uit van de beschrijving

N.B.: De litho kan ook zonder lijst worden verzonden, de verzendkosten zijn dan € 10,50

Over de kunstenaar:
Tjarko ten Have was graficus, schilder, tekenaar geboren in  1947 te 's-Heer Arendskerke (Goes) en overleden in 2003 te Vlissingen. Leerling van Willem de Kooning.

Tjarko schilderden portretten, naakten en landschappen. Hij werd vooral bekend door zijn portretten ten voeten uit van sporters zoals Marco van Basten en atlete Ellen van Langen. Hij wist als geen ander de behendigheid, lenigheid en kracht van de sporters in verf te vatten. Ook zijn reeks portretten van grootheden uit de Jazz maakte grote indruk.
ConditieRedelijk
Lichte golving in het blad; witrand enigszins vergeeld, kan met passe-partout verholpen worden
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 28,50
Naar Duitsland € 28,50
Europese Unie € 39,50

Tjarko ten Have (1947-2003)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  takamine
Lid sinds 2020
339 verkochte items
51 cm
71 cm
50 cm
70 cm

ObjectlocatieHoorn,  Nederland
Starttijd9-7-2022 om 15:23
Eindtijd18-7-2022 om 19:13
Biedingen (7)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken