Mooie offset litho van Tjarko ten Have (1947-2003). In bijpassende witte aluminium wissellijst.
Oplage: 9 van 300
Met de hand (potlood) gesigneerd, linksonder
Het geheel verkeert in een redelijke tot goede staat.
Afmetingen beeld: 50 x 40 cm
Foto's maken deel uit van de beschrijving
N.B.: De litho kan ook zonder lijst worden verzonden, de verzendkosten zijn dan € 10,50
Over de kunstenaar:
Tjarko ten Have was graficus, schilder, tekenaar geboren in 1947 te 's-Heer Arendskerke (Goes) en overleden in 2003 te Vlissingen. Leerling van Willem de Kooning.
Tjarko schilderden portretten, naakten en landschappen. Hij werd vooral bekend door zijn portretten ten voeten uit van sporters zoals Marco van Basten en atlete Ellen van Langen. Hij wist als geen ander de behendigheid, lenigheid en kracht van de sporters in verf te vatten. Ook zijn reeks portretten van grootheden uit de Jazz maakte grote indruk.