14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1981 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 54 x 45 cm (h x b) |
Incl. lijst | 74 x 64.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Toine Corstjens Meerssen 1920 – Maastricht 2015
Industrieel ontwerper bij de Koninklijke Sphinx te
Maastricht van 1945 - 1982.
Maar vooral kunstschilder in hart en nieren.
Mooi groot schilderij, ingelijst in zeer
goede staat.
Gesigneerd rechts onder, schilderij uit 1981.
De authenticiteit van het aangeboden werk “ Theater” van Toine Corstjens wordt voor 100%
gegarandeerd.
Voor meer informatie over de schilder, zie www.toinecorstjens.nl
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Maastricht, Nederland |
Starttijd | 24-1-2020 om 23:35 |
Eindtijd | 7-2-2020 om 21:55 |