950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1986 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Romantisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 39 x 48.5 cm (h x b) |
Passe-partout | 50 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Industrieel ontwerper bij de Koninklijke Sphinx te
Maastricht van 1945 - 1982.
Daarnaast kunstschilder in hart en nieren.
Prachtig werk, fijn getekend met oost indische inkt
Mooie grote pentekening met Passe Partout 50 x 60 cm. gesigneerd rechts onder.
De authenticiteit van het aangeboden werk “ Winter in Limburg ” van Toine Corstjens wordt voor 100%
gegarandeerd, de pentekening is in familie bezit en nooit eerder verkocht
geweest.
Voor meer informatie over de schilder, zie www.toinecorstjens.nl
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Maastricht, Nederland |
Starttijd | 19-1-2020 om 22:40 |
Eindtijd | 1-1-2021 om 16:49 |