Ton de Kruyk - "de poes" . - Verkocht

Ton de Kruyk - "de poes" . kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Ton de Kruyk - "de poes" . kopen? Bied vanaf 60!Ton de Kruyk - "de poes" . kopen? Bied vanaf 60!Ton de Kruyk - "de poes" . kopen? Bied vanaf 60!Ton de Kruyk - "de poes" . kopen? Bied vanaf 60!Ton de Kruyk - "de poes" . kopen? Bied vanaf 60!Ton de Kruyk - "de poes" . kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Njoyart
FA. (4)

Lid sinds 2020
200 verkochte items
Alle items van deze verkoper (71)
  • Ton de Kruyk (1951)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 18 cm (h x b)
Lijst58 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/20
Eigenzinnig virtuoos kunstenaar.  Zijn geniale invalshoeken verbazen als je zijn werk bekijkt. Vanuit de toeval werkt hij naar details. Meesterlijk uitgewerkt.
Zal worden verzonden in een op maat gemaakte kist om beschadiging te voorkomen, glasbreuk blijft risico koper. Kan ook worden opgehaald in Velsen-noord.

Ton de Kruyk (1951)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Njoyart
FA. (4)

Lid sinds 2020
200 verkochte items
46 cm
58 cm
18 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-01-2021 om 10:38
Eindtijd:21-01-2021 om 20:36
Lexhaemers
21 jan. / 20:12
€ 60