Ton de Laat - Klein Breviarium der ongewervelde dieren- genummerd, gesigneerd+ets - Verkocht

Ton de Laat - Klein Breviarium der ongewervelde dieren- genummerd, gesigneerd+ets kopen? Bied vanaf 75!
Kunstboeken

Ton de Laat - Klein Breviarium der ongewervelde dieren- genummerd, gesigneerd+ets kopen? Bied vanaf 75!Ton de Laat - Klein Breviarium der ongewervelde dieren- genummerd, gesigneerd+ets kopen? Bied vanaf 75!Ton de Laat - Klein Breviarium der ongewervelde dieren- genummerd, gesigneerd+ets kopen? Bied vanaf 75!Ton de Laat - Klein Breviarium der ongewervelde dieren- genummerd, gesigneerd+ets kopen? Bied vanaf 75!Ton de Laat - Klein Breviarium der ongewervelde dieren- genummerd, gesigneerd+ets kopen? Bied vanaf 75!Ton de Laat - Klein Breviarium der ongewervelde dieren- genummerd, gesigneerd+ets kopen? Bied vanaf 75!Ton de Laat - Klein Breviarium der ongewervelde dieren- genummerd, gesigneerd+ets kopen? Bied vanaf 75!Ton de Laat - Klein Breviarium der ongewervelde dieren- genummerd, gesigneerd+ets kopen? Bied vanaf 75!Ton de Laat - Klein Breviarium der ongewervelde dieren- genummerd, gesigneerd+ets kopen? Bied vanaf 75!Ton de Laat - Klein Breviarium der ongewervelde dieren- genummerd, gesigneerd+ets kopen? Bied vanaf 75!Ton de Laat - Klein Breviarium der ongewervelde dieren- genummerd, gesigneerd+ets kopen? Bied vanaf 75!Ton de Laat - Klein Breviarium der ongewervelde dieren- genummerd, gesigneerd+ets kopen? Bied vanaf 75!Ton de Laat - Klein Breviarium der ongewervelde dieren- genummerd, gesigneerd+ets kopen? Bied vanaf 75!
  • Ton de Laat (1946-2016)
Type kunstwerk Kunstboeken
Jaartal 1981
Techniek Boek met Originele Grafiek
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Afmetingen 20 x 13.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Titel: Klein Breviarium der ongewervelde dieren
Auteur: Ton de Laat 1946
Bijzonderheden: Genummerde en gesigneerde oplage:
Met ets 28/150 ( gemaakt en gedrukt door Ton de Laat)
Uitgever: Verbeek & Verbeek
Bijzondere uitgave: Aldus uitgevers te Heusden- Eindhoven
Nummer: 189 ( 300 exemplaren)
 ISBN: 9789070545017
Aantal Pagina's: 80
Genre: Natuur & dier
Jaar: 1981
Afmeting: 13.5 x 20 x 1.5 cm
Conditie: binnenzijde in zeer goede staat, kaft lichte gebruikssporen (zie foto's)

NB: met voorin opdracht voor Kees Jaap Stelloo van de Bezige Bij.

Korte biografie: Geboren in 's-Hertogenbosch-1946. Zoon van kunstschilder en graficus Hendrik de Laat. Is autodidact. Woont en werkt in Amsterdam. Maakt aquarellen, tekeningen en etsen. Werkt figuratief, vaak met relativerende inslag. Veelvoorkomende onderwerpen: flora, fauna, (papier-)stillevens, kunsthistorie en (geofictieve) postzegels.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Doorn, Nederland
Binnen Nederland € 9,00