Ton Nelemans - Natura della Geometrica 6 - Verkocht

Ton Nelemans - Natura della Geometrica 6 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Ton Nelemans - Natura della Geometrica 6 kopen? Bied vanaf 25!Ton Nelemans - Natura della Geometrica 6 kopen? Bied vanaf 25!Ton Nelemans - Natura della Geometrica 6 kopen? Bied vanaf 25!Ton Nelemans - Natura della Geometrica 6 kopen? Bied vanaf 25!Ton Nelemans - Natura della Geometrica 6 kopen? Bied vanaf 25!Ton Nelemans - Natura della Geometrica 6 kopen? Bied vanaf 25!Ton Nelemans - Natura della Geometrica 6 kopen? Bied vanaf 25!Ton Nelemans - Natura della Geometrica 6 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Ton Nelemans (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/3

Deze ets is aan de onderzijde gesigneerd met potlood:
3/3 ets e.d. "Natura della Geometrica 6" Ton Nelemans 1983.
Let op het werk is niet ingelijst.

De ets heeft een kleine vouw in de rechterbovenhoek (zie laatste foto)

Ton Nelemans (1952)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
70 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-04-2020 om 11:53
Eindtijd:25-10-2020 om 08:06
11Henhappel
24 okt. / 23:04
€ 20