Ton van den Hoven - Gesigneerde ets - Verkocht

Ton van den Hoven - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Ton van den Hoven - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 25!Ton van den Hoven - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 25!Ton van den Hoven - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 25!Ton van den Hoven - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 25!
  • Ton van den Hoven (1949)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1979
Techniek Ets
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50.2 x 32.1 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 26/100
Ets van Ton van den Hoven, gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood.
Verzending tussen twee platen, 8,25, aangetekend 10,20
De onderkant van het blad heeft vouwen en een klein scheurtje, buiten beeld.
Binnen Nederland € 8,25
Naar België € 8,50
Naar Duitsland € 9,60
Europese Unie € 21,50

Ton van den Hoven (1949)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Cello1
1404 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
32.1 cm
50.2 cm