Tonny Ros - Olieverf op doek, Stilleven met appels - Ingelijst - Verkocht

Tonny Ros - Olieverf op doek, Stilleven met appels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Tonny Ros - Olieverf op doek, Stilleven met appels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Tonny Ros - Olieverf op doek, Stilleven met appels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Tonny Ros - Olieverf op doek, Stilleven met appels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Tonny Ros - Olieverf op doek, Stilleven met appels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Tonny Ros - Olieverf op doek, Stilleven met appels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44763 verkochte items
Alle items van deze verkoper (514)
  • Tonny Ros (1920-1993)
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen69 cm x 49 cm (h x b)
Lijst73 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Let op conditie!

Administratieve code:

QQRAM

ConditieBeschadigd

Het werk heeft een flinke beschadiging van het doek (zie foto's)

Tonny Ros (1920-1993)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44763 verkochte items
53 cm
73 cm
49 cm
69 cm
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:01-08-2019 om 17:01
Eindtijd:06-08-2019 om 19:43
Biedingen (2)
Skorver
06 aug. / 19:35
€ 3
Akke
04 aug. / 23:26
€ 1