Toon Teeken - De menselijke gedaante

Toon Teeken - De menselijke gedaante kopen? Bied vanaf 50!
Toon Teeken - De menselijke gedaante kopen? Bied vanaf 50!Toon Teeken - De menselijke gedaante kopen? Bied vanaf 50!Toon Teeken - De menselijke gedaante kopen? Bied vanaf 50!Toon Teeken - De menselijke gedaante kopen? Bied vanaf 50!Toon Teeken - De menselijke gedaante kopen? Bied vanaf 50!Toon Teeken - De menselijke gedaante kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Jeroen73
FA. (1)

Lid sinds 2019
10 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Toon Teeken (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen59 cm x 40 cm (h x b)
Lijst72 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Toon teeken 1997 de menselijke gedaante ingelijst geabstraheerd mannelijk naakt in rood tegen een blauwe achtergrond.
Nr 13/50
werk 40×59 cm
lijst 52x72 cm dit werk is ook aangekocht door het rijksmuseum

Verzending binnen Nederland met lijst.
Verzending buiten Nederland zonder lijst.

Netjes ingelijst, geen verkleuring

Toon Teeken (1944)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Jeroen73
FA. (1)

Lid sinds 2019
10 verkochte items
52 cm
72 cm
40 cm
59 cm
Starttijd:31-03-2022 om 23:56
Eindtijd:07-04-2022 om 22:46
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieBrielle, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa