Valerio Adami - Zeefdruk

Valerio Adami - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 175!
  • Valerio Adami (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen1.20 cm x 70 cm (h x b)
Lijst1.20 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
21.700 exemplaren
Tevens is dit vermeld op de Zeefdruk

Valerio Adami (1935)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  LisaDrks

Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
70 cm
1.2 cm
70 cm
1.2 cm
Starttijd:13-07-2022 om 19:43
Eindtijd:22-07-2022 om 22:54
Openingsbod € 175
ObjectlocatieAlmere,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie