Valerius De Saedeleer - Les grands arbres

Valerius De Saedeleer - Les grands arbres kopen? Bied vanaf 150!
Valerius De Saedeleer - Les grands arbres kopen? Bied vanaf 150!Valerius De Saedeleer - Les grands arbres kopen? Bied vanaf 150!Valerius De Saedeleer - Les grands arbres kopen? Bied vanaf 150!Valerius De Saedeleer - Les grands arbres kopen? Bied vanaf 150!Valerius De Saedeleer - Les grands arbres kopen? Bied vanaf 150!Valerius De Saedeleer - Les grands arbres kopen? Bied vanaf 150!Valerius De Saedeleer - Les grands arbres kopen? Bied vanaf 150!
  • Valerius De Saedeleer (1867-1941)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 710 x 720 cm (h x b)
Incl. lijst 770 x 780 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een schilderij van Valerius de Saeleer.
Landschap.
Les grands arbres
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gentbrugge, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 5,90
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 26,50
Wereldwijd € 26,60

Valerius De Saedeleer (1867-1941)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Werner4900
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
780 cm
770 cm
720 cm
710 cm