Victor Hasch - Litho - Absynthe - handgesigneerd - Verkocht

Victor Hasch - Litho - Absynthe - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  bone
FA. (14)

853 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Victor Hasch (1945-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Victor Hasch

geboren 1945 Genevè / Zwitserland

Absynthe

Kleurlithografie op Buettenpapier

handgesigneerd en genummerd

oplage CL

XXV

in goede staat

afmetingen blad 56,0 x 75,0 cm

afmetingen beeld 49,0 x 64,0 cm

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00

aankopen kunnen gecombineerd  worden, u betaald dan alleen 1x verzendkosten

Victor Hasch (1945-2012)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  bone
FA. (14)

853 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:19-09-2013 om 14:07
Eindtijd:24-09-2013 om 14:07
AJ4
21 sep. / 08:56
€ 50